Умови використання сайту

Використання сайту

Сайт farba4you.com (далі «farba4you») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про
право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено поширювати, копіювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати матеріали сайту будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей, без посилання на джерело. Будь-яке використання цих матеріалів без посилання на джерело на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

Farba4you в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали,
що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти. Farba4you за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли
внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання
цього сайту.

Реєстрація на сайті інтернет-магазину

Реєструючись, ви погоджуєтеся надати достовірну інформацію про себе і свої контактні дані та надаєте згоду на обробку персональних даних.
У результаті реєстрації встановлений вами логін і пароль, за збереження яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв’язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Farba4you може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Farba4you не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Farba4you. Це може включати в себе запис одного або декількох cookies або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо cookies й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, що можуть з’явитися на інших сайтах.

To top