Швидковисихаючий грунт Maxima.

Надійний захист металу на довгі роки

Торговые марки

DEKART
DELFI
FARBEX
MAXIMA
В нашем магазине можно купить краски для стен и потолка, фасадные краски и штуатруки, эмали для дерева, антикоррозионные эмали 3в1, лаки, грунтовки и шпатлевки с доставкой в города:   Днепр,  Житомир,  Запорожье,  Ивано-Франковск,  Киев,  Луцк,  Львов,  Николаев,  Одесса,  Полтава,  Ровно,  Сумы,  Тернополь,  Харьков,  Хмельницкий,  Чернигов,  а также в другие регионы Украины.

Отзывы о магазине и продукции

Менеджер
19-10-2023

Доброго дня. Так можна.

Менеджер
19-10-2023

Доброго дня. Ні.

Леся
15-10-2023

Доброго дня. Чи підходить ця фарба щоб пофарбувати стіну будинку, яка була пофарбована водоеемульсійною фарбою?

Максим
04-10-2023

Доброго дня. Хочу пофарбувати деревьяну альтанку. Але справа в тому, що деревину вскривали оліфою пів роки тому. Чи можно буде наносити гумову універсальну Farbex на таку поверхню?

Менеджер
05-09-2023

Раніше пофарбовані поверхні ґрунтувати не треба. Ґрунтувати треба лише ті місця, де є нефарбована шпаклівка та штукатурка. Для цього можна використовувати глибокого проникнення «Super Base» Farbex https://farba4you.com/product/gruntovka-vodno-dispersionnaya-super-base/

Наталія
04-09-2023

Доброго дня, хочу пофарбувати будинок (був фарбований) чим можна погрунтувати ?

Аркадій
03-09-2023

Фарба гарна. Спочатку фарбував старий шифер. Наві латав в ньому дірки: просочував гігієнічні серветки, клав на шифер, і пензлем розтушовував фарбу. Тримається третє літо. Трохи, де- ніде вже облазить. Потім підлогу і двері у вуличному душі.

To top

Товар успешно добавлен в вашу корзину

Перейти в корзину Оформить заказ Продолжить покупки