Емаль для дерева

Відображаються усі з 6 результатів

Емаль для дерева

Немає жодного будинку, де не використовується дерево для його облаштування. Дерево – це найпопулярніший матеріал для будівництва та оздоблення будь-яких приміщень. З нього будують будинки, роблять вікна, двері, меблі, підлогу або використовують як декоративний акцент в інтер\’єрі. Якщо деревину не захищати, термін її експлуатації скорочується у декілька разів. Тому починаючи ремонт, ми замислюємося яке покриття вибрати для дерева. Відомий матеріал серед споживачів – емаль для дерева.

Переваги емалей для дерева

Емаль для дерева – це засіб для фарбування, який після висихання формує непрозоре матове, шовковисто матове або глянцеве покриття.

Перевага емалей для дерева:

 • підвищують водовідштовхувальні властивості дерева, стійкість до навантажень та атмосферних впливів;
 • більшість емалей можна використовувати для фарбування на вулиці та всередині (універсальні емалі для дерева), але є й ті, які не призначені для зовнішнього фарбування;
 • збільшує термін експлуатації дерева;
 • наддасть будь-якого відтінку вашій деревині;
 • для роботи з емаллю не потрібні особливі навички та вміння.

Якими бувають емалі для дерева

На ринку існує кілька видів емалі для дерева залежно від основного компонента, що входить до складу:

 • акрилова емаль;
 • алкідна емаль.

Акрилова емаль для дерева затребуваний матеріал серед споживачів. До його переваг відносяться: швидке висихання (приблизно за 2 години фарба висихає), відсутність різкого запаху (наносити її можна в дитячих кімнатах, медустановах, дошкільних та навчальних закладах), мінімальна витрата, зносостійкість та багато колірних рішень. Акрилова фарба для дерева містить менше ЛОС, тому вона менш шкідлива для здоров\’я, ніж алкідна.

Алкідна емаль висихає приблизно 24 години, має різкий запах (найкраще її використовувати при проведенні робіт на вулиці, це дозволить вам завдати менше шкоди на своє здоров\’я), має гарну адгезію. Головна перевага таких емалей – низька ціна. Найпопулярніша емаль для дерева цього виду – ПФ-115.

Емаль для дерев\’яної підлоги

Емаль для дерев\’яних підлог – популярна серед покупців. Даний продукт має високу зносостійкість, що дозволяє його використовувати для поверхонь, які піддаватимуться частим і сильним навантаженням. Найпопулярніша емаль для підлоги ПФ-266. Її використовують для фарбування дерев\’яних підлог у спортзалах, їдальнях, коридорах, школах та інших приміщеннях. Також на ринку лакофарбової продукції можна зустріти акрилові емалі для фарбування дерев\’яних підлог. Ціна акрилової емалі вища, ніж алкідної.

Кольори емалі для дерева

Емаль для дерева представлена широкою гамою готових кольорів.

Білий колір – універсальний і дуже зручний у використанні, тому біла емаль для дерева має великий попит серед споживачів. Сфера застосування дуже широка. Білу емаль для дерева використовують і в будинку, і в квартирі, і на відкритому повітрі, і всередині приміщення. Найчастіше нею фарбують міжкімнатні двері, вікна, меблі тощо.

Якщо у вас є бажання додати фарб в інтер\’єр, ви можете купити акрилову та алкідну емаль для дерева у готовому кольорі. Широка палітра емалі дає можливість без колорування та додаткових витрат отримати необхідний відтінок. Раптом ви не знайшли бажаного кольору, ви можете отримати його таким способом. Білі емалі можна заколорувати та отримати потрібне колірне рішення. Надати білій емалі для дерева відтінок можна двома способами:

 1. Купити пігмент (колорант) та самостійно додати його до емалі. Цей метод дасть вам можливість самому контролювати ступінь насиченості відтінку. Головне пам\’ятати, чим більше ви додасте пігменту, тим гіршою стане якість емалі для дерева. Тому виробники рекомендують додавати пігмент не більше 10% від загального обсягу емалі.
 2. Звернутися до колорстудії. За допомогою колормашин ви отримаєте конкретний відтінок, який попередньо виберете з каталогу кольорів.

Ступені блиску емалей для дерева

Емалі для дерева мають кілька ступенів блиску:

 • матова;
 • шовковисто-матова;
 • глянцева.

Від ступеня блиску залежить блищатиме ваше покриття чи ні, і наскільки легко будуть відмиватись всі забруднення. Наприклад, якщо ви пофарбуєте дерев\’яні двері матовою емаллю, видалити забруднення з неї буде складніше, ніж з глянцевої. Шовковисто-матова емаль за рівнем блиску дуже наближена до матової, але очистити її набагато легше.

Матова емаль

Новий продукт на ринку лакофарбових матеріалів – матова емаль для дерева. Вона стає все більш затребуваною серед покупців. Матова емаль виглядає цікавіше та дорожче, що робить дерев\’яний елемент більш привабливим і не таким, як його звикли бачити люди. Матова емаль для дерева допоможе приховати усі нерівності дерев\’яної поверхні.

Фарба максима для дерева продається з різним ступенем блиску – матовою та шовковисто-матовою. Це не обмежує ваші можливості та бажання при виборі матеріалу.

Критерії вибору емалі для дерева

Щоб правильно вибрати якісну емаль для дерева, варто звернути увагу на такі критерії:

 • покривна здатність – чим вище покривна здатність емалі для дерева, тим менше вам доведеться наносити шарів, тим менше вам знадобиться матеріалу;
 • сфера застосування – для фарбування дерева, яке буде на відкритому повітрі, краще купити стійку емаль до перепадів температури, вологи, ультрафіолетового випромінювання. Якщо ви виберете емаль, не призначену для фарбування предметів зовні приміщення, ваше покриття не прослужить вам довгий час;
 • норма витрати емалі.

Процес фарбування

Перед фарбуванням деревини емаллю потрібно подбати про її правильну і ретельну підготовку. Для початку потрібно переконатися, що дерево добре висохло і без біологічних ушкоджень (цвіль, грибок та ін.). Також не забувайте про те, що дерево має бути чистим. Якщо нанести емаль на шар пилу, вона не прилипне добре до дерева і згодом просто відвалиться.

Якщо дерево не було жодного разу пофарбованим, рекомендуємо його заґрунтувати. Раніше пофарбовані поверхні ґрунтувати не потрібно. Ґрунтовка покращить адгезію (прилипання) до основи. Майже завжди емаль для дерева готова до використання. Перед нанесенням добре перемішайте її, щоб усі компоненти змішалися між собою. Оптимальна температура повітря нанесення емалі для дерева від +10 до +30 ºС. Не рекомендуємо наносити емаль при попаданні на поверхню прямих сонячних променів, дощу, морозу, сильного вітру та інших атмосферних впливів. Для того, щоб отримати максимальні захисні властивості емалі, наносити потрібно 2 шари.

 Фарба (емаль) для дерева Максима

У нас в магазині представлена фарба (емаль) для дерева максима в широкому асортименті:

 1. Високоякісна емаль Максима алкідна – забезпечить вам стійкий блиск (глянець) на дереві і захистить його до 7 років. Також є матові варіанти: білий матовий та чорний матовий.
 2. Емаль акрилова для дерева та металу (універсальна). Акрилову емаль для дерева ви можете купити в кількох базах для фарбування: база А (біла емаль), база TR (напівпрозора). Білі емалі призначені для фарбування в пастельні, ніжні тони. Напівпрозора дає змогу отримати яскраві насичені кольори. Також є вже 16 готових кольорів та білий шовковисто-матовий.
 3. Алкідна емаль для підлоги Максима. Незважаючи на те, що емаль на алкідній основі, вона швидко висихає – 8 годин (зазвичай потрібно чекати 24 години, щоб емаль висохла). Поверхня буде стійка до подряпин, механічних впливів та побутових миючих засобів.

Придбати емаль для дерева та матові емалі в інтернет-магазині

Наш інтернет магазин надає широкий вибір емалей для дерева з доставкою по всій Україні. Ви можете самостійно оформити замовлення, заповнивши форму на сайті або зателефонувати нашим менеджерам за вказаним номером. У нас у магазині ви можете купити якісні емалі для дерева за приємною ціною та вибрати до них одразу інструмент для нанесення. Швидка доставка не змусить вас відкладати ремонт на тривалий час. Залишилися питання, і ви не знаєте, яку емаль вибрати для дерева, скористайтеся безкоштовною консультацією технічного спеціаліста.

To top