Відгуки та питання

4/5
На основі 1 відгуків
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
Орест
10.08.2022
За свої кошти нормальна емаль. Залишками фарби ще й двері по малював.
Питань поки немає

Не знайшли потрібної інформації? Запитайте нас про цей товар.