Повернення товару

Куплений товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. При цьому повинен бути збережений товарний вид товару, комплектація, захисні елементи (пломби і ярлики), упаковка, а також чек або інший розрахунковий документ, виданий кур’єром. Повернення неможливе, якщо товар має явні ознаки експлуатації, зміни і, тим більше, пошкодження.

Для повернення товару необхідно заповнити заяву на повернення товару та грошових коштів, і звернутися до менеджера магазину за телефоном (050) 744-35-25 або (067) 547-68-27.
Форма заяви на повернення товару (скачати)

Якщо повернення товару відбувається з причини, що ви передумали купувати його, то послуги з доставки повернення, ви оплачуєте самостійно в повному обсязі.

У разі браку товар повертається в магазин, а ви отримуєте аналогічний належної якості товар без додаткової оплати. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення – необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а так само скласти акт – претензію перевізнику, і надати нам копію, після чого ми відправимо Вам новий товар. У разі, якщо з вашої посилкою сталася така ситуація, обов’язково повідомте нам про те, що трапилося по телефону (050) 744-35-25 або (067) 547-68-27.

Якщо приховані дефекти виявилися після початку експлуатації, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону (050) 744-35-25 або (067) 547-68-27. Ми виконаємо експертизу, на основі якої буде прийнято рішення про подальші дії.

Повернення коштів здійснюється на протязі 3 банківських днів з моменту скасування замовлення, або протягом 3 банківських днів з моменту отримання нами товару в разі повернення.

To top