Угода користування послугами

Угода про користування послугами Інтернет-магазину «Farba4you»

  1. Загальні положення
  • Дана угода користувача (далі по тексту – Угода) відповідно до Цивільного Кодексу України, Господарського Кодексу України, Закону України «Про електронну комерцію» є публічним договором (офертою) і адресована невизначеному колу осіб, не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), яка бажає придбати товари в інтернет-магазині «Farba4you» (далі по тексту – Інтернет-магазин), розташованому в мережі Інтернет за адресою https://farba4you.com.

1.2. Значення термінів і понять, використаних в цій Угоді:

Акцепт – повне прийняття Покупцем умов цієї Угоди.

Покупець – будь-яка особа, не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), яка замовляє та придбає Товари в Інтернет-магазині.

Продавець – ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АЛЄКСЄЄВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, місцезнаходження – 46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Винниченко 1, кв. 24, реєстраційний номер облікової картки платника податків 3070389435, який є єдиним власником товару, пропонованого в Інтернет-магазині.

Товар – об’єкт матеріального характеру, допущений до вільного обігу на території України відповідно до чинного законодавства України, представлений до продажу за допомогою Інтернет-магазину.

Реєстрація – процедура, в ході якої Покупець за допомогою заповнення відповідних форм Інтернет-магазину надає необхідну інформацію (Персональні дані) для можливості здійснення замовлення та оплати Товарів в Інтернет-магазині.

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, які надаються Покупцем в процесі реєстрації і дають можливість ідентифікувати його.

1.3. Ця Угода укладається між Покупцем і Продавцем в момент оформлення замовлення.

1.4. Оформляючи замовлення в Інтернет-магазині, Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою.

1.5. Ця Угода, а також інформація про товар, представлена в Інтернет-магазині, є публічною офертою.

1.6. Ця угода може бути змінено та / або доповнено адміністрацією Інтернет-магазину в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нове або змінений Угода стає дійсним після розміщення на сайті Інтернет-магазину.

  1. Реєстрація на сайті Інтернет-магазину

2.1. Для можливості формування замовлень в Інтернет-магазині Покупцеві необхідно пройти процедуру реєстрації і внести необхідні для цього дані.

2.2. При реєстрації в Інтернет-магазині Покупець зобов’язується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних з метою виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

2.3. У процесі реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець вказує логін (його e-mail) і пароль. Покупець зобов’язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані при реєстрації, зберігати ці дані в недоступному для сторонніх осіб місці. За всі дії, що здійснюються від імені Покупця, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе виключно Покупець.

  1. Інформація про товар

3.1. Товар представлений на сайті через фото-зразки які є власністю Інтернет-магазину.

3.2. Товар може відрізнятися від фото-зразків, але обов’язково має відповідати стандартам обраної позиції.

3.3. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: ціною і описом товару.

3.4. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину може надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

3.5. Зазначена на сайті Інтернет-магазину ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку, але не пізніше моменту оформлення замовлення Покупцем.

3.6. Ціни, зазначені в інтернет-магазині, дійсні виключно при замовленні в інтернет-магазині та діють в момент здійснення замовлення, ціни встановлені на сайті Інтернет-магазину можуть відрізнятися від цін на аналогічні товари в роздрібних точках продажу на території України. Ціни на сайті Інтернет-магазину можуть бути змінені у будь-який час без попередження Продавцем або адміністрацію Інтернет-магазину. Ціна фіксується моментом здійснення замовлення Товару Покупцем.

  1. Замовлення Товару в Інтернет-магазині

4.1. Покупець може оформити замовлення на будь-який Товар, що є в наявності на складі і представлений на Сайті, після проходження процедури реєстрації.

4.2. Після оформлення замовлення на e-mail Покупця відправляється повідомлення, яке підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань вибраних Товарів, загальної суми Товару, а також витрат по доставці Товару, що є невід’ємною частиною цієї Угоди. Далі менеджер Інтернет-магазину зв’язується з Покупцем (за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження замовлення.

4.3. При оформленні замовлення в кількості, що перевищує одну одиницю одного найменування Товару і відсутності необхідної кількості Товару, Продавець інформує про це Покупця шляхом направлення йому повідомлення. Покупець може погодитися прийняти Товар в кількості, що є у Продавця, або анулювати замовлення. У разі відсутності відповіді на повідомлення протягом 3-х днів Продавець має право анулювати замовлення.

4.4. У разі відсутності Товару, зазначеного на сайті Інтернет-магазину, внаслідок технічних несправностей, а також з інших причин, що не залежать від Продавця, вказане замовлення анулюється, а Покупець інформується шляхом направлення йому повідомлення Продавцем.

  1. Доставка і прийом Товару

5.1. Доставка Товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженій кількості та асортименті, здійснюється різними службами доставки по всій території України або самовивозом з роздрібної точки. Покупець має право самостійно вибрати спосіб доставки і службу доставки з запропонованого Продавцем переліку.

5.2. Витрати з доставки Товару вказуються в рахунку, виставленому при оформленні замовлення.

5.3. Відправлення та доставка замовленого Товару здійснюється в обумовлені з Покупцем терміни.

5.4. Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра Інтернет-магазину або представника служби доставки призвести прийом замовленого Товару за кількістю, якістю, асортименту та комплектності Товару.

5.5. Фактом прийому Товару Покупцем є оплата Товару, а у випадку, якщо доставка товару здійснюється після його повної оплати – факт оформлення документів про доставку товару або відсутність зауважень від Покупця в момент прийомки.

5.6. У випадку виявлення неякісного товару Покупець має право направити на адресу Продавця, вказану в п. 1.2. цієї угоди, претензію з описом недоліків. Для оперативного зв’язку та вирішення питань у претензії Покупець обов’язково зазначає засоби зручного для нього зв’язку.

  1. Оплата Товару

6.1. Способи оплати Товару вказані на сайті Інтернет-магазину в розділі «Оплата і доставка». Порядок і умови оплати зазначеного Товару обумовлюються Покупцем з менеджером Інтернет-магазину, на підставі переліку можливих варіантів оплати, що містяться в розділі «Оплата і доставка».

6.2. Товар оплачується в національній валюті України – гривнях.

  1. Несанкціоноване використання

7.1. Покупець погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушують українське законодавство, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних прав, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Інтернет-магазину.

7.2. Використання матеріалів, які містяться на сайті Інтернет-магазину, без згоди Продавця не допускається.

7.3. При цитуванні матеріалів Інтернет-магазину, посилання на сайт є обов’язковим. Цитування можливо тільки після попереднього узгодження з адміністрацією Інтернет-магазину.

7.4. Коментарі та інші записи Покупців на сайті Інтернет-магазину не повинні вступати в протиріччя з вимогами чинного законодавства України, а також загальноприйнятим нормам моралі.

7.5. Покупець не має права використовувати інформацію, яка опублікована на сайті Інтернет-магазину, неприйнятним, образливим або незаконним способом, наприклад, шляхом відправки небажаної пошти або спам-розсилки третім особам.

  1. Інші умови

8.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов’язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

8.2. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на сайті інтернет-магазину, регулювати доступ до покупки будь-яких Товарів, а також припиняти або припиняти продаж будь-яких Товарів на свій власний розсуд.

Згода на обробку та захист персональних даних

Оформляючи замовлення, Покупець погоджується на обробку та використання своїх персональних даних включаючи, але не обмежуючись наступними даними: ім’я, прізвище, по батькові, дата народження, паспортні дані, контактні дані (адреси, телефон), а також інша інформація, яка використовується Інтернет-магазином з метою захисту прав споживачів, а також з метою ведення Продавцем господарської діяльності, статистики, бухгалтерського і податкового обліку, а також для інших цілей, що не суперечать Закону України «Про захист персональних даних» та чинним законодавством України.

To top