Фарба для металу

Відображаються усі з 16 результатів

Фарба для металу

Для того, щоб швидко, недорого, а головне ефективно обробити металеві поверхні використовують фарбу для метала. Цей продукт виконує 2 важливі функції: захищає та декорує. Метал, який пофарбований спеціальною фарбою, має набагато кращий захист від корозії, більш стійкий до перепадів температур, що у свою чергу робить його довговічніше.

Фарба для металу 3 в 1

На сьогодні дуже популярна фарба для металу 3 в 1. Вона об’єднує у собі відразу 3 функції:

 • адгезійна ґрунтовка – це дозволяє наносити фарбу без попереднього ґрунтування, що скорочує ваш час на фарбування металу;
 • захист від корозії – ваша металева конструкція буде надійно захищена від іржі;
 • фінішне покриття – метал буде мати привабливий зовнішній вигляд.

Нанесення такої фарби для металу не потребує додаткової підготовки поверхні, її можна наносити прямо на іржу. Час висихання таких матеріалів варіюється від 1 до 8 годин.

Фарба по металу 3 в 1 стійка до атмосферних впливів, впливу води, побутових миючих засобів та індустріальних масел.

Швидковисихаюча фарба для металу

Швидковисихаюча фарба для металу це топ продукт. Його часто вибирають люди, які професіонально займаються з металом. І це не дивно, адже ця фарба для металу швидко висихає. Для того, щоб покриття можна було торкатися, достатньо зачекати всього 1 годину. Швидковисихаюча фарба для металу має різні ступені блиску: глянцева та матова.

Частіше перед нанесенням швидковисихаючої фарби для металу ґрунтувати попередньо метал не потрібно. Це також впливає на час виконання робіт.

Є лише один недолік у цієї фарби – різкий запах.

Акрилова фарба для металу

Частіше всього акрилову фарбу для металу купують у тому випадку, якщо бажають уникнути токсичного запаху.

Існує декілька варіантів пофарбувати метал акриловою фарбою.

 1. Спочатку нанести ґрунтовку ГФ-021. Потім нанести акрилову фарбу для металу. Цей спосіб займає достатньо багато часу та уникнути різкого запаху у вас все одно не вдасться. Тому що ґрунтовка ГФ-021, яка відповідає за антикорозійне покриття, на органорозчинній основі.
 2. Ґрунт-емаль 3 в 1 акрилова антикорозійна. Ця фарба поєднує в собі: адгезійну ґрунтовку, захист від корозії та фінішну емаль. Фарбування цієї фарбою для металу відбудеться швидко та без токсичного різкого запаху.
 3. Спочатку нанести швидковисихаючий антикорозійний ґрунт, а потім акрилову фарбу для металу. Цей спосіб займе у вас не багато часу, але уникнути різкого запаху у вас не вийде.

Ці три варіанти відмінно захищають метал від корозії. Але між ними є 2 вагомі різниці, які можуть вплинути на вибір фарби для металу – це час виконання роботи та запах фарби.

Гумова фарба для металу

Гумова фарба – це універсальний продукт, який має гарну адгезію практично до всіх основ, метал не є виключенням. Гумова фарба відмінно підходить для фарбування заґрунтованого чорного металу та оцинкованої поверхні. Оцинковка вважається поверхнею, яку складно пофарбувати, але гумова фарба відмінно фарбує її.

Гумова фарба має готові кольори, але за бажанням її можна заколорувати за допомогою пігменту або машинним способом.

Гумова фарба для металу не має різкого запаху та швидко висихає. Робота з нею одне задоволення.

Фарба для металу та її ефекти

Усе частіше покупці віддають перевагу декоративним покриттям. Саме тому виробники частіше  випускають фарбу для метала з декоративним покриттям. На ринку лакофарбових матеріалів популярними декоративними покриттями є:

 • молоткова фарба для металу;
 • графітна фарба для металу;
 • гладка фарба для металу.

Молоткова фарба отримала свою назву завдяки малюнку, який утворюється після фарбування металевої поверхні. Покриття має специфічну текстуру, наче по ньому били молотком.

Графітна фарба створює на металевій поверхні покриття з ефектом metallic, який візуально приховує та вирівнює нерівності покриття.

Гладка – створює рівномірне покриття.

Як наносити фарбу для металу

Наносити фарбу для металу легко, але необхідно дотримуватися наших рекомендацій.

Рекомендації для нанесення фарби для металу, яка не потребує попереднього ґрунтування:

1. Підготовка поверхні. У цьому випадку підготовка включає в себе очищення покриття від пилу, жиру, залишків солі та інших забруднень.

Якщо ваша поверхня була раніше пофарбованою, необхідно спочатку видалити стару фарбу, яка відшаровується, щоб основа була міцною.

Якщо метал раніше не був пофарбований, тоді його необхідно обробити шліфувальним папером, це допоможе покращити адгезію. Після видалити весь пил від шліфування та знежирити розчинником.

2. Нанесення матеріалу. Для того, щоб отримати максимальні захисні властивості, рекомендуємо наносити антикорозійну фарбу для металу в 2 шари. Фарба для металу не наноситься під впливом сильного вітру, прямих сонячних променів та атмосферних опадів. Фарбування проводити при температурі повітря від от + 10 °С до + 25 °С, вологості повітря не більше 80%.

Рекомендації по нанесенню фарби для металу, яка потребує попереднього ґрунтування будуть дещо відрізнятися. Різниця буде в підготовці металевої поверхні. Поверхні, які плануєте фарбувати фарбою для металу на водній основі, обов’язково необхідно ґрунтувати. Якщо цього не зробити, тоді іржа з’явиться на покритті через деякий час жовтими плямами та це зменшить термін служби лакофарбового покриття та металевого предмету в цілому.

Фарбу для металу можна наносити 3 способами:

 1. Пензлями різного розміру. Частіше всього цим інструментом фарбують важкодоступні місця або предмети невеликого розміру. Для акрилової фарби для металу краще придбати пензель з синтетичного ворсу, для алкідної – пензель із натурального ворсу.
 2. Валик велюр. Такий інструмент використовують для фарбування великих площ.
 3. Фарборозпилювач. Ним фарбують предмети великого розміру.

Різниця між двома останніми способами у тому, що фарборозпилювач наносить фарбу рівномірним покриттям, у свою чергу валик залишає невелику «шубку» на поверхні.

Придбати фарбу для металу в Україні

Наш інтернет-магазин Farba4you надає широкий вибір фарб для металу за приємною ціною та з доставкою по всій Україні. Для того, щоб придбати фарбу для металу, вам необхідно заповнити форму на сайті і наші менеджери обов’язково зателефонують вам для уточнення інформації. У нашому магазині ви можете придбати фарбу для металу різного цінового сегменту від економ до еліт класу. Саме тому ви обов’язково знайдете оптимальний варіант для себе за якістю та за ціною. У нас ви також можете придбати необхідні інструменти для нанесення фарби для металу. Вам не доведеться витрачати час на очікування доставки, адже наша продукція завжди є у наявності. Якщо у вас виникли запитання під час вибору та придбання фарби для металу, спеціалісти нашого магазину безкоштовно проконсультують вас та допоможуть вибрати необхідний матеріал.

To top