Фарба для шпалер

Відображаються усі з 8 результатів

Фарба для шпалер

Фарба для шпалер – це незамінний матеріал при оновленні інтер\’єру зі шпалерами. Перефарбовувати шпалери можна багаторазово, це найпростіший спосіб оновити звичний інтер\’єр. Найважливішим етапом у цьому процесі – вибір фарби. Тому вибирати фарбу потрібно виходячи з властивостей та характеристик, а також матеріалу шпалер.

Характеристики фарби

Фарби для шпалер повинні відповідати таким вимогам:

  • стійка до миття – це вимога дуже важлива, оскільки стіни щодня піддаються забрудненню. Щоб не перефарбовувати шпалери щомісяця, необхідно вибрати фарбу, яка стійка до миття;
  • стійка до механічних пошкоджень;
  • колоруватись у різні відтінки.

Види фарб для шпалер

Найчастіше використовують два типи фарби для шпалер під фарбування:

  • акрилову;
  • латексну.

Обидві фарби добре підходять для фарбування шпалер під фарбування. Вони стійкі до вологи, тонуються у безліч кольорів. Є лише одна значна різниця між ними – латексна фарба для шпалер стійка до миття агресивними миючими засобами, акрилова, у свою чергу, не стійка.

Також фарби бувають різного ступеня глянцю:

  1. матова
  2. напівматова
  3. шовковисто-матова
  4. напівглянцева

Матова та напівматова фарба найбільше підходить для приміщень з великою кількістю світла. Напівглянцева та шовковисто-матова фарба – для приміщень зі слабким освітленням.

Колір фарби

Фарба може тонуватися в різні кольори. Оскільки фарба в нашому магазині продається переважно у білому кольорі, ми надаємо послугу колорування фарби у вибраний колір.

У нас в магазині ви можете купити фарбу в різних базах кольорів, що дає можливість отримати практично всі відтінки з каталогу NCS. Фарба  в базі А колорується в пастельні відтінки, базі С в насичені, базі В – у відтінки середньої насиченості.

Придбати фарбу для шпалер в магазині Farba4you

Купити високоякісну фарбу можна в магазині Farba4you за приємною ціною. Швидка доставка та наявність товару не змусять вас довго чекати фарбу. У нас в магазині широкий вибір фарби для шпалер, тому ви знайдете собі необхідний матеріал.

To top