Latex paint

Showing all 7 results

Латексна фарба для стін та стель

Фарбування – найпопулярніший спосіб обробки стін. Для того щоб результат вас радував, потрібно вибирати якісні лакофарбові матеріали. Латексна фарба привертає все більше увагу покупців. Це пов\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\’язано з тим, що вона поєднує у собі переваги універсальності та легкості у митті стін. Також вона не має різкого запаху, тому її купують для фарбування стін у житлових приміщеннях, а саме для дитячих кімнат чи спалень.

Фарба латексна утворює довговічне та зносостійке покриття на стінах.

Латексна фарба характеризується широкою сферою використання. Залежно від різновиду вона може застосовуватися для зовнішніх робіт чи робіт у приміщеннях.

Майже всі латексні фарби висихають за 1 годину, що в свою чергу робить ремонт швидким. Час висихання може змінитися в залежності від температури та складу самої фарби.

Різновиди латексних фарб за ступенем блиску

  1. Матова
  2. Напівглянцева
  3. Напівматова
  4. Шовковисто-матова

Матова латексна фарба – ідеальний варіант, щоб приховати деякі вади на поверхні. Вона чудово маскує дрібні нерівності.

Напівглянцева латексна фарба дозволяє візуально збільшити площу приміщення, при цьому підкреслює всі нерівності і дефекти.

Шовковисто-матова та напівматова фарби – виступають золотою серединою між матовою та глянсовою фарбою.

Як вибрати латексну фарбу для стін?

При виборі латексної фарби звертайте увагу на такі критерії:

  • ступінь глянцю;
  • стійкість до стирання: як правило, латексна фарба для стін має 1-ий або 2-ий клас стійкості до миття.

Фарба латексна для стін досить універсальна, вона підходить для використання у приміщеннях із практично будь-яким мікрокліматом.

Де купити фарбу для стін?

Купити латексну фарбу для стін за вигідними цінами можна у нас у магазині. Є можливість замовити весь товар із доставкою до будь-якого місця України. Широкий вибір, швидка доставка та висока якість. У нас ви знайдете матеріали відомих виробників та ознайомитись з відгуками на латексну фарбу.

To top

Product successfully added to your cart

View Cart Checkout Continue Shopping