MAXIMA

Показано 1–24 із 40

Лакофарбова продукція Maxima всім відома завдяки своїй якості та зручності нанесення. Вона не поступається зарубіжним брендам, саме тому користується попитом серед різних споживачів.

Магазин Farba4you має широкий вибір високоякісних лакофарбових матеріалів торгової марки Maxima. У нас ви можете придбати:

латексні інтер’єрні фарби;
емалі 3 в 1 для професійного захисту металевих конструкцій;
універсальні емалі;
декоративні штукатурки;
деревозахисні засоби;
лаки та ін.

Серія латексних інтер’єрних фарб Maxima
Серія високоякісних фарб Maxima для вашого інтер’єру доступна в нашому магазині. Ці фарби відмінно справляться зі своїм завданням, а ви залишитесь повністю задоволеними як від процесу, так і результату. Ви можете придбати фінішний матеріал для інтер’єру з різною ступеню блиску.
Латексні фарби Maxima:

глубокоматова Silk Touch 1;
матова Silk Touch 3;
шовковисто-матова Silk Touch 7;
напівматова Silk Touch 20;
напівглянцева Silk Touch 40.

Бажаєте, щоб стіни чи стеля мали блиск, купуйте напівглянцевий матеріал. Матовий – наповнить кімнату вишуканістю та елегантністю.
Гіпоалергенна латексна фарба Maxima
Турбуєтесь про власне здоров’я та здоров’я мешканців кімнати в якій збираєтесь фарбувати стіни придбайте гіпоалергенну латексну фарбу «Lotos» торгової марки Maxima. Вона абсолютно безпечна для здоров’я і, до того ж, створює водовідштовхувальне покриття, яке нагадує ефект Лотосу. Стіни будуть легко відмиватися від різних забруднень.
Maxima емалі 3 в 1
Емалі 3 в 1 Maxima розроблені спеціально для захисту металевих конструкцій. На металі з часом проявляється корозія і це вказує на те, що він псується. У нас ви можете придбати спеціальні емалі, які виконують відразу 3 функції: покращують адгезію, захищають від корозії та надають декоративного вигляду.

Покриття може мати різний декоративний ефект в залежності від емалі, яку ви придбаєте:

молоткова антикорозійна емаль Maxima – створить декоративний ефект, який нагадує карбування по металу виконана в ручну за допомогою молотка. Таке покриття користується великою популярністю серед споживачів;
графітна антикорозійна емаль Maxima – створює рельєфну структуру з ефектом «metallic». Вона маскує та вирівнює незначні нерівності;
гладка антикорозійна емаль Maxima – створить гладке надійне покриття;

Також серед нашого асортименту ви можете придбати ґрунт-емаль швидковисихаючу. Вона допоможе вам витратити менше часу на фарбування та захистить метал від різних негативних впливів.
Maxima декоративні штукатурки
Для створення оригінального покриття придбайте декоративні штукатурки Maxima. Декоративна штукатурка застосовується для оздоблення стін, стель та інших поверхонь усередині та ззовні приміщення. Якщо ви бажаєте оздобити фасад будинку, тоді придбайте Art Betone або Travertino. Для інтер’єру сміливо купуйте – Ottocento, Arabesk, Duna, Galaxy, Stucco Veneziano, Marmorino, Travertino та Art Betone.
Лінійка деревозахисних засобів Maxima
Деревозахисні засоби торгової марки Maxima в нашому магазині представлені в широкому асортименті. Ці матеріали допоможуть захистити дерево від вологи, ультрафіолетового випромінювання, гниття та шкідників. Якщо бажаєте змінити колір деревини, для цього необхідно придбати деревозахисний засіб Maxima у кольорі. Наші матеріали мають широку палітру готових кольорів. Якщо бажаєте просто захистити конструкцію не змінюючи колір, придбайте безкольоровий деревозахисний засіб.
Емалі Maxima
Класичні емалі залишаються найпопулярнішими матеріалами для обробки різних предметів, наприклад, дерев’яних або металевих воріт, меблів, робочих інструментів та ін.

Для відновлення меблів рекомендуємо придбати акрилову емаль для дерева та металу Maxima. Її готові кольори вас вразять та допоможуть втілити всі ваші ідеї та бажання.

Для радіаторів опалення є спеціальна емаль, яка стійка до високих температур. Вона не жовтіє з часом, тому батареї будуть білими довгий термін. За бажанням її можна заколорувати у пастельні ніжні відтінки.

Також у нас ви можете придбати декоративну акрилову емаль «Touch of Magic», яку можна застосовувати для творчості . Під час роботи з цим матеріалом ви можете залучати до творчого процесу дітлахів. Емаль Maxima безпечна для здоров’я, а перламутрові ефекти кольорів справлять на дитину неймовірне враження.

Якщо ви бажаєте придбати алкідну емаль Maxima, її також можете замовити у нас. Ціна її буде дещо дешевшою, ніж акрилової, але є недолік – різкий запах. Краще придбати її для фарбування поверхні на відкритому повітрі, або забезпечте гарну вентиляцію у кімнаті.
Лаки для дерева Maxima
Лаки Maxima – оптимальний спосіб захистити деревину від механічних та атмосферних впливів. У нас ви можете замовити поліуретанові лаки. Вони мають підвищену стійкість до механічних впливів (подряпинам, ударам і т.д.).

Також у нас ви можете придбати спеціальний лак для фарбування річкових або морських суден. Він стійкий до довготривалого впливу прісної або морської води.

Для купівлі у нашому магазині доступні паркетний та панельний лаки Maxima.
Інші матеріали Maxima
Придбайте також інші якісні матеріали від торгової марки Maxima:

ґрунт-концентрат «Aqua Primer»;
розчинник деароматизованний;
розріджувач універсальний.

Високоякісні матеріали за приємною ціною
Придбати високоякісні матеріали від українського виробника торгової марки Maxima можна в нашому інтернет-магазині. Ми надаємо широкий вибір для придбання фарб, декоративних штукатурок, емалей для дерева чи металу та інших матеріал за доступною ціною та швидкою доставкою. Якщо у вас виникли питання або проблеми під час придбання лакофарбових матеріалів, у нас доступна безкоштовна консультація від технічного консультанта.

To top