Farbex (Фарбекс)

Показано 1–24 із 49

Торгова марка Farbex давно відома на ринку лакофарбової продукції України. Її матеріали довговічні, якісні та прості у використанні. Придбати матеріали Farbex зможе практично будь-який споживач та майстер. Адже вони продаються за доступною ціною.

Продукція торгової марки Farbex у нашому інтернет-магазині представлена у широкому асортименті. У нас є наступні лакофарбові продукти, які ви можете придбати:

водоемульсійна фарби для інтер’єру;
матеріали для оформлення фасаду (декоративні фасадні штукатурки, фасадні акрилові або силіконові фарби);
ґрунтовки;
емалі;
шпаклівки;
лаки;
вогнебіозахисний засіб;
антисептики;
столярний клей та ін.

Універсальна гумова фарба Farbex
Найпопулярніший продукт, який дуже часто купують споживачі – це універсальна гумова фарба Farbex. Завдяки її великій сфері застосування та наявності готових яскравих кольорів вона і користується попитом серед майстрів та звичайних споживачів. Цю фарбу купують для фарбування дахів, фасадів, профнастилу, оцинковки та оформлення оригінальних інтер’єрів в тренажерних залах, офісах, магазинах або житлових квартирах.
Farbex для інтер’єру
Водоемульсійні фарби для інтер’єру Farbex, які ви можете придбати в нашому магазині: білосніжна фарба для стін та стель, структурна фарба, Mattlatex та фарба для ванних кімнат.  Усі вони вже готові до застосування та мають білий колір. Але втілити будь-яке кольорове рішення дуже легко. Для цього необхідно просто придбати пігментний концентрат Farbex або звернутися до колорстудії.
Farbex для фасаду
Для оформлення фасаду в нашому магазині для купівлі доступні:

готові акрилові або силіконові штукатурки «Баранець» та «Короїд»;
сухі мінеральні штукатурки «Баранець» та «Короїд»;
акрилова та силіконова фасадні фарби;
декоративна штукатурка «Мозаїка».

Farbex ґрунтовки
Ґрунтовка – це спеціальний матеріал, який застосовується для підготовки поверхні перед нанесенням фінішного шару. Ґрунтовки для стін,  які ви придбаєте у нашому магазині глибоко проникають в поверхню, зменшують витрату та відмінно поліпшують адгезію фінішного матеріалу. Серед них: акрилова або силіконова ґрунтовки готові до використання, ґрунтовка-концентрат для сильнопоглинаючих поверхонь.

Також у нас в наявності ґрунтовка для металевих поверхонь ГФ-021, яка створить надійне антикорозійне покриття.
Farbex емалі
Емалі допоможуть вам захистити та надати декоративний вид дерев’яним, металевим, гіпсовим та іншим поверхням. У нашому магазині ви зможете купити всім відому універсальну емаль ПФ-115 та емаль для підлоги ПФ-266. Для бетонних підлог краще придбати спеціально призначену фарбу. Готові кольори та стійкий блиск зроблять поверхню оригінальною та красивою.
Farbex шпаклівки
Готові шпаклівки до використання, які відмінно справляються зі своїми завданнями ви можете придбати в нашому магазині. Ви не витрачатимете час на їхнє приготування та будете задоволені результатом.

До цієї категорії відносяться два продукти:

фінішна акрилова шпаклівка – допоможе ідеально вирівняти стіни перед фарбуванням та наклеюванням шпалер;
шпаклівка по дереву та мінеральним поверхням – усунить нерівності та незначні пошкодження.
Farbex лаки
Лаки для дерева Farbex відмінно захищають його від негативних впливів та надають декоративного блиску.  У нас ви можете придбати універсальні лаки (для внутрішніх та зовнішніх робіт ) та ті, якими можна декорувати поверхні, які будуть знаходитись всередині приміщення.
Інші матеріали Farbex
У нас також ви можете придбати:

клей ПВА D3 столярний – швидко та надійно склеїть будь-які дерев’яні деталі;
вогнебіозахисний засіб – захистить деревину від загорання;
антисептики для дерев’яних та мінеральних поверхонь – надійний захист від цвілі, грибку, гниття та інших негативних впливів.

Швидка покупка високоякісних матеріалів Farbex
Наш магазин надає можливість придбати високоякісні матеріали торгової марки Farbex за приємною ціною та швидкою доставкою. Також у вас є можливість скористатися безкоштовною консультацією від нашого технічного консультанта, який обов’язково порадить який краще матеріал вам придбати.

To top