Про нас

Ви вирішили оновити інтер’єр вдома? Зробити глобальний ремонт в офісі? Або займатися ремонтними роботами – це ваше покликання? І ви в пошуках якісної лакофарбової продукції? Підібрати лакофарбовий матеріал, який піддійте саме під ваші потреби не завжди просто. Важливо знати на які показники звернути увагу в залежності від місця фарбування та методу нанесення.

Завітати до нашого інтернет магазину – це правильний вибір. Інтернет магазин лакофарбових матеріалів Farba4you піддійте як і початківцям у ремонті, так і справжнім майстрам з досвідом.
У магазині Farba4you ви знайдете матеріали для фарбування стін та стель квартири, приватного будинку, офісу, фасаду приміщення, дерев’яних та металевих виробів.

Наш асортимент представлений:
  • – емалями ( емалі для дерева, емалі для метала, універсальні емалі);
  • – фарбами (універсальні фарби, фарби для внутрішніх робіт, фарби для зовнішніх робіт);
  • – лаками, лазурями та іншими деревозахисними засобами;
  • – декоративними покриттями (декоративні фарби, декоративні штукатурки);
  • – антисептиками (антисептик для дерев’яних поверхонь, антисептик для мінеральних поверхонь);
  • – ґрунтовками.

Потрібну фарбу ви можете знайти за допомогою зручної навігації. Якщо у вас не вийшло самостійно знайти, напишіть нам, і ми не просто підберемо потрібний матеріал, а й проконсультуємо з приводу правильного нанесення та підготовки поверхні.
Наша ціль – зробити ваше замовлення швидким та зручним.

В магазині Farba4you ви не просто знайдете потрібний матеріал, але і отримаєте поради та допомогу майстрів з досвідом роботи. Тож ваш ремонт буде довговічним та надійним.

To top